O firmie

Grażyna Zielińska – Broker Ubezpieczeniowy

Absolwentka studiów doktoranckich, na kierunku Zarządzanie Ryzykiem. Przygotowuję się do obrony pracy doktorskiej na temat: ,,Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej szpitali w Polsce”.

W 2007 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie Diagnostyka Ryzyk i Likwidacja Szkód w Ubezpieczeniach Majątkowych i Osobowych na Wydziale Finansów i Rachunkowości Akademii Finansów w Warszawie.

Magister ekonomii, w 2005 r. ukończyła Wydział Ekonomii Politechniki Radomskiej. Uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez wielu Ubezpieczycieli a także Małgorzatę i Macieja Capik P.W. ATENA CiMM s.c. – znanych i cenionych prawników, którzy specjalizują się w ubezpieczeniach.

Jako członek Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych uczestniczy w szkoleniach i Kongresach Brokerskich.

Właścicielka Kancelarii Brokerskiej oraz firmy produkcyjno-handlowej. Mężatka, matka dwójki dorosłych dzieci, babcia Wiktorii i Natana.

Pracownicy

Pracownicy to najważniejszy elementem każdej firmy. Zespół Mazowieckiej Kancelarii Brokerskiej to młode i wykształcone osoby, posiadające wiele pasji i ambicji na dalszy rozwój swoich umiejętności. Dewizą naszej Kancelarii jest zaufanie i sumienność w wykonywanym zakresie obowiązków.

W Mazowieckiej Kancelarii Brokerskiej każdy pracownik sam organizuje sobie tempo pracy, dzięki czemu ludzie, którzy tu pracują, bardziej szanują swoją pracę i pracodawcę. Klienci, którzy do nas przychodzą wiążą się z nami na wiele lat. Powodem takiej lojalności jest profesjonalizm oraz miła atmosfera, nad czym pracuje całe biuro.

Ważną rolę odgrywa ciągłe podwyższanie naszych kwalifikacji. Dlatego każdy pracownik uczestniczy w seminariach i szkoleniach przeprowadzanych dla naszej Kancelarii. To dzięki nim możemy swobodnie poruszać się na tak szerokim polu jakim są ubezpieczenia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.